Jump to content

Vandens nutekėjimo problemos


Rytuklis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Auto: passat B5, 1.9 tdi 66kw

Mano neužmušamasis pasatas susidūrė su gamtos stichijomis. Ilgesnį laiką nevažiavau, o ir automobilis stovėjo po medžiais, ir buvo gana lietingos kelios dienos. Nieko neįtardamas įsėdau į auto, užkūriau, viskas kaip ir tvarkoj. Kadangi dyzeliukas, dailiai pavara, sankaba atleista, ir riedi. Tik išvažiavęs į gatvę susidūriau su problema. Gazas nereaguoja. Po paspaudimo sukyla iki 1100 RPM, ir ten laikosi, o tada Check Engine ir žvakių lemputė mirksi. Su sankaba apsisukau, grįžau į kiemą, atsidarau kapotą - o ten patvinęs akumuliatoriaus skyrius. Tada įlėkiau į saloną - po kilimėliu vairuotojo šlapia, o po keleivio kojomis toje pačioje pusėje - taipogi.

Šiaip ne taip atkrapščiau po akumuliatoriumi esančia angą, tai vanduo nutekėjo. Bet problema išliko. Viskas, galvoju - teks keisti ECU. Tačiau tą dieną, kai jau norėjau išsimti ECU reikalingiems kodams susižiūrėti, bėdos dingo. Pastovėjo po saule kelias dienas, išdžiūvo matyt, ir viskas - važiavo kaip važiavęs. Bet visgi vistiek, dar kartą su atsuktuvu prakrapščiau tą angą, išsiėmiau ECU, supurškiau su elektros konduktoriumi ir sudėliojau atgal, pravaliau akumuliatoriaus skyriuje esančias lapų košes. Bet, tą dieną nuvažiavęs į plovyklą salone girdisi vandens nutekėjimo garsai, na, lyg radiatoriuje esant bute kažkur judėtų vanduo. Tai vis dar neramu.

Norėjau paklausti - kur randasi kitos likusios drenažo skylės, ir kaip geriausia būtų jas išvalyti? Dėkoju iškarto už atsakymą. Su komforto bloku dar bėdų neturiu, tad ir prisiprašyti jų nesinorėtų.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...